Допомога

Оплата і доставка

 

Ми пропонуємо кілька способів оплати і доставки товарів. У разі придбання товарів, представлених на сайті, ви можете здійснити оплату зручним для вас способом. Також, якщо потрібно, з нашим менеджером можна погодити порядок і умови доставки замовленого товару.

Читати >

Повернення і обмін товару

 

Повернення товару здійснюється як за бажанням Покупця, так і через помилку з боку Продавця. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання, а після отримання Товару — протягом 14 днів, не враховуючи день придбання.

Читати >

 

Політика конфіденційності

 

Інтернет-проєкт www.trxtraining.com.ua серйозно ставиться до питання конфіденційності інформації своїх клієнтів і відвідувачів сайту www.trxtraining.com.ua. Для надання деяких послуг або оформлення замовлення нам можуть знадобитися ваші персональні дані. Будь-яка інформація про вас, яку ми отримуємо, використовується виключно з метою підвищення якості послуг, які ми пропонуємо. Опрацювання (використання) персональних даних регулюється Законом України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI.

Читати >

 

Договір оферти

 

Публічна оферта (пропозиція) інтернет-магазину www.trxtraining.com.ua про продаж спортивних товарів.

Читати >

 

 

Реквізити

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЛФ УКРАЇНА»,

АТ КБ "ПРИВАТБАНК",

ЄДРПОУ 14360570 ВIДДIЛЕННЯ "ПРИОЗЕРНЕ" ПЕЧЕРСЬКОЇ ФIЛIЇ, МФО 300711,

Клієнт КЛФ УКРАЇНА ТОВ,

ЄДРПОУ 38979686,

Поточний рахунок №26000052647450,

валюта UAH/980,

м. Київ, вул. Оболонська набережна, будинок 7, корпус, офіс 2.