Правила продажу

Оплата і доставка

Ми пропонуємо кілька способів оплати і доставки товарів. При покупці товарів, представлених на сайті, ви можете здійснити оплату зручним для вас способом.

Читать >

Повернення товару

Повернення товару здійснюється як за бажанням Покупця, так і з-за помилки з боку Продавця. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання, а після отримання Товару - протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Читать >

Онлайн-платежі

Інтернет-магазин trxtraining.com.ua підключено до інтернет-еквайрингу, а тому Товар можна оплатити банківською картою VISA або MasterCard.

Для оплати (введення реквізитів Вашої карти) Вас буде перенаправлено на сторінку платіжної системи LiqPay (платіжний сервіс ПриватБанку).

Читать >

Політика конфіденційності

Інтернет-проект trxtraining.com.ua серйозно ставиться до питання конфіденційності інформації своїх клієнтів та відвідувачів сайту trxtraining.com.ua. Для надання деяких послуг або оформлення замовлення нам можуть знадобитися ваші персональні дані. Будь-яка інформація про вас, яку ми отримуємо, використовується виключно в цілях підвищення якості пропонованих нами послуг. Обробка (використання) персональних даних регулюється Законом України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р №2297-VI.

Читать >