Курси TRX

TRX використовує ступінчасту систему підготовки викладачів (інструкторів), проводить регулярні курси підвищення кваліфікації і застосовує суворий контроль якості навчання згідно з єдиними стандартами TRX, завдяки чому підтримується високий рівень викладання — від Сан-Франциско до Осаки.

Навчання

Найближчі семінари

TRX — компанія, що спеціалізується на професійному навчанні. TRX Suspension Training — високоякісні навчальні програми з фітнесу, додатково до яких компанія також випускає надійні й ефективні тренажери.
Широке теоретичне обґрунтування, тривале тестування рекомендованих програм і вправ у численних фітнес-центрах, застосування «розумних» методик викладання і безліч цікавої практики — ось що робить курси TRX такими популярними. TRX використовує ступінчасту систему підготовки викладачів (інструкторів), проводить регулярні курси підвищення кваліфікації і застосовує суворий контроль якості навчання згідно з єдиними стандартами TRX, завдяки чому підтримується високий рівень викладання — від Сан-Франциско до Осаки.

Курси TRX

Проходження навчання та отримання сертифіката TRX — це чудова можливість підвищити рівень вашої роботи з клієнтами й кількість персональних тренувань, а також зробити самі тренування цікавішими й безпечнішими. Після проходження навчання учасники отримують поштою індивідуальне посилання, за яким можна завантажити персональний електронний сертифікат. Сертифікати TRX визнаються в усьому світі й дають кваліфікаційні бали в усіх основних системах сертифікації та ліцензування персональних тренерів з фітнесу в США, Європі й Австралії.

Після проходження навчання ваше ім’я з’явиться в списку Сертифікованих тренерів на сайті http://trxtraining.com.ua (Україна), а також у вас буде можливість опублікувати персональну візитку, у якій ви зможете вказати інформацію для ваших потенційних клієнтів про проведені вами заняття на TRX.