Правила навчання

Шановні тренери!

Доводимо до вашого відома, що з 01.09.2015 р. починають діяти нові правила відвідування семінарів у компанії TRX Training Ukraine.

Навчання TRX з подальшим отриманням сертифіката міжнародного зразка тепер проводиться тільки на оригінальних тренажерах TRX.

  • Якщо у вас уже є оригінальний тренажер TRX (TRX FIT, Strong, Home2, Club 4, Pro 4 або Tactical), ви можете використовувати його під час навчання.
  • Якщо у вас немає тренажера TRX, ми для вас приготували пакети за спеціальною ціною, які включають курс навчання і тренажер.

Увага! Навчання проводиться тільки на оригінальному тренажері TRX, учасники, що прийшли на навчання з підробленим тренажером TRX, не допускатимуться на заняття.

Місце на семінарі гарантується тільки після внесення передоплати.

Оплатити замовлення можна за безготівковим розрахунком банківським переказом на рахунок нашого інтернет-магазину через будь-який банк. Обов’язково повідомте про намір оплатити замовлення за безготівковим розрахунком менеджеру під час підтвердження замовлення.

У разі оплати за безготівковим розрахунком комісія стягується згідно з тарифами банку.

Передоплату за семінар необхідно внести протягом 3 робочих днів з моменту реєстрації, але не пізніше, ніж за добу до дати семінару. Якщо за день до семінару ви не внесли передоплату, вам може бути відмовлено в участі, якщо група вже набрана.

Зв’язатися з нами можна за телефонами: (044) 586-40-28, (067) 551-67-40.

 

Зареєструватися на семінар можна в розділі Розклад семінарів ->

 

Додаткову інформацію можна знайти в розділі Часті питання ->