ПРАВИЛА НАВЧАННЯ

Шановні тренери!

Навчання TRX з подальшим отриманням сертифіката міжнародного зразка тепер проводиться тільки на оригінальних тренажерах TRX.

Якщо у вас уже є оригінальний тренажер TRX (TRX PRO 4, TRX HOME2, TRX Tactical Gym, TRX Club Pack 4, TRX SWEAT, TRX BURN, TRX MOVE), ви можете використовувати його під час навчання.

Якщо у вас немає тренажера TRX, ми для вас приготували пакети за спеціальною ціною, які включають курс навчання і тренажер.

Увага! Навчання проводиться тільки на оригінальному тренажері TRX, учасники, що прийшли на навчання з підробленим тренажером TRX, не допускатимуться на заняття.

Місце на семінарі гарантується тільки після внесення передплати.


Оплатити замовлення можна за безготівковим розрахунком банківським переказом на рахунок нашого інтернет-магазину через будь-який банк. Обов’язково повідомте про намір оплатити замовлення за безготівковим розрахунком менеджеру під час підтвердження замовлення.

У разі оплати за безготівковим розрахунком комісія стягується згідно з тарифами банку.

Передплату за семінар необхідно внести протягом 3 робочих днів з моменту реєстрації, але не пізніше, ніж за добу до дати семінару. Якщо за день до семінару ви не внесли передплату, вам може бути відмовлено в участі, якщо група вже набрана.

Зв’язатися з нами можна за телефоном: (067) 551-67-40.
Зареєструватися на семінар можна в розділі
Додаткову інформацію можна знайти в розділі