ПРО TRX

Тренування з використанням ваги власного тіла TRX Suspension Training — одна з новітніх тенденцій
На думку найавторитетніших організацій фітнес-індустрії TRX належить до найяскравіших тенденцій останнього десятиліття. І з цим погодяться сотні тисяч професіоналів і аматорів по всьому світу, які вже стали фанатами функціональних тренувань з TRX.

Тренування з використанням ваги власного тіла TRX Suspension Training — одна з новітніх тенденцій фітнес-індустрії, про яку ще кілька років тому ніхто навіть не чув. Сьогодні це не просто одна з модних новинок. Багато фітнес-клубів уже не уявляють свій розклад без групових та індивідуальних тренувань на тренажері TRX у різноманітних форматах і з різною метою.

Завдяки унікальному функціоналу Suspension (підвісних) тренувань на петлях TRX кожен може не тільки покращити свою фізичну форму, але й відкрити нові можливості свого тіла. Функціональний тренажер TRX — ідеальне рішення для тих, хто надає перевагу заняттям фітнесом самостійно де завгодно: у себе вдома, на спортмайданчику або на природі, у готелі під час відрядження або відпустки.

Тренувальні петлі TRX розроблені американськими «котиками» — спецназом морської піхоти США, і після кількох етапів удосконалень були представлені світовій фітнес-спільноті.

Компактний та ефективний TRX тренажер із самого початку прекрасно прийняли і шанувальники фітнесу, і спортивні професіонали світового рівня. Сьогодні петлі TRX використовуються УСІМА командами NHL, NFL, NBA і в багатьох інших видах спорту, а також лежать у рюкзаку кожного четвертого солдата США під час виконання операцій за межами країни.

TRX SUSPENTION TRAINING

Вправи на TRX лежать в основі програми TRX Suspension Training — ефективної методики функціонального тренінгу з використанням власної ваги для тренування м’язів усього тіла.

Заняття на тренажері TRX підходять для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки й ефективно сприяють розвитку сили, витривалості, гнучкості й рівноваги.

Правильне регулювання строп (інструкції з використання в комплекті) дозволить вам займатися з потрібним рівнем навантаження (від 5 до 100 % своєї ваги), яке коригується різним коефіцієнтом стабілізації і дозволяє отримувати будь-яку бажану інтенсивність тренування, що підходить як новачкам, так і людям в ідеальній спортивній формі.

Петлі для функціонального тренінгу сприяють розвитку всіх м’язів, поєднуючи в єдине ціле стабільність, рухливість, силу й гнучкість — те, що потрібно нам усім у повсякденному житті.

Основний аспект цих тренувань — особлива увага до гармонійного й ефективного розвитку м’язів-стабілізаторів (кору, core). Тренування з власною вагою виключає осьове навантаження на хребет, саме тому тренажер TRX стане незамінним і для підлітків.

Багато фітнес-клубів прагнуть активно використовувати функціональні петлі TRX у роботі зі своїми клієнтами під час функціональних тренувань, у пілатесі й реабілітаційних програмах. Особливу популярність останнім часом набув outdoor-напрямок.

Організація зони функціонального тренінгу не вимагає дорогих перепланувань.

Кріплення обладнання можна здійснювати:
  • на турнік;
  • на гачки для боксерських мішків;
  • на будь-який стовп;
  • на гілку дерева;
  • на будь-які двері (за допомогою спеціального анкера).

ТРЕНАЖЕР TRX

Петлі TRX - незамінне обладнання для регулярних тренувань
Завдяки малій вазі (менше 1 кг) і компактності тренажера, TRX завжди можна взяти із собою, щоб не переривати графік тренувань під час відрядження чи відпустки.

Багато зірок спорту, кіно й шоу-бізнесу вважають петлі TRX незамінним обладнанням для своїх регулярних тренувань. Функціональні петлі також широко використовуються професійними спортсменами з метою підвищення результативності тренувань у таких видах спорту, як бокс, важка атлетика, бойові мистецтва, хокей, гольф, теніс і багатьох інших. ФК «Ліверпуль» визнає, що саме використання TRX дозволило їм досягти надзвичайно низького рівня травмування футболістів.

Тренажер TRX Suspension Professional Trainer складається з нейлонових строп, що створюють опір за допомогою двох джерел: вашого тіла й сили гравітації. Для початку занять вам потрібно просто зафіксувати стропи TRX на будь-якому об’єкті, що знаходиться над землею (наприклад, на перекладині, дверях, гілці дерева). Вправи з TRX дозволять вам по-новому поглянути на можливості свого організму й змінять ваш погляд на звичні функціональні тренування.

Будь-компонент оригінального функціонального тренажера TRX гарантовано витримує навантаження до 160 кг. Зверніть увагу, що підробки не розраховані на використання з такими навантаженнями й тренування на них небезпечні!

ПЕРЕВАГИ TRX

Портативність і компактність
Простота встановлення
Можливість використовувати де завгодно
Висока надійність
Бібліотека навчальних програм і тренувань
Сертифікаційне навчання

Тренуйтеся з TRX будь-де та будь-коли. Для встановлення петель вам знадобиться не більше хвилини. Організувати повноцінне й ефективне тренування ви можете як у спортивному залі, так і в себе вдома, і навіть у відпустці чи відрядженні!


Тисячі людей по всьому світу вже змогли оцінити високу ефективність тренувань з функціональними петлями TRX.


Оцініть і ви переваги TRX!

СИСТЕМА ТРЕНУВАНЬ TRX

Переваги функціональних тренувань з TRX
Висока ефективність будь-яких видів тренувань: кардіо і силових, групових та індивідуальних, на м’язи-стабілізатори і розтягування, спеціалізованих для різноманітних видів спорту тощо. Під час будь-якої вправи тренуються м’язи-стабілізатори й використовується все тіло, що робить такі тренування по-справжньому функціональними. Свобода тренувань з використанням будь-яких напрямків — виключаються обмеження стандартних силових тренувань, під час яких зазвичай домінує сагітальна площина.

Детальна інструкція з використання функціональних петель TRX і поради професіоналів допоможуть вам досягти успіху, адаптувавши тренувальний процес під ваш індивідуальний рівень підготовки.