УВАГА: ПІДРОБКИ!

Придбання китайських копій уже давно стало для нас чимось буденним і звичним: чим ви, врешті-решт, ризикуєте, коли купуєте джинси або сумочку відомого бренду за кілька сотень гривень? Адже виглядають вони так само...

Зовсім інша справа, якщо йдеться про обладнання для інтенсивних тренувань, таке як TRX. У підроблених джинсів ви не зірветеся через розігнутий карабін і не ризикуєте зламати ногу через те, що не витримали гнилі шви…

(натисніть на зображення для збільшення)
Лише оригінальні тренажери гарантують найвищу якість усієї продукції, яку виробляє компанія, а також її відповідність суворим вимогам безпеки використання.

Не намагайтеся заощадити на своєму здоров’ї і здоров’ї ваших клієнтів, придбавши підробки. Подумайте про ризик травм і зіпсованої репутації тренера.

Але як можна визначити, що TRX, який ви придбали або збираєтеся придбати, оригінальний?

Браво китайцям: візуально оригінал і підробку не так легко відрізнити з першого погляду, а погана якість швів і матеріалів зазвичай дає про себе знати лише під час експлуатації (крім очевидних випадків з кривими тонкими швами й металу, який гнеться в руках)! Ми наводимо три простих способи виявити підробку:
1. ОРИГІНАЛЬНІ TRX МОЖНА ПРИДБАЛИ ЛИШЕ В TRX (США) АБО ОФІЦІЙНИХ ДИСТРИБ’ЮТОРІВ.
Див. підтвердження в розділі International Distributors на сайті компанії-виробника TRX www.TRXtraining.com.

УСІ інші сайти та групи в соцмережах продають підробки. Крім того, TRX НІКОЛИ не продається через «магазин на дивані» або з прилавків у торгових центрах або переходах метро.
2. ПЕРЕВІРТЕ СЕРІЙНИЙ НОМЕР СВОГО TRX НА САЙТІ TRX (США).
Для цього просто зареєструйте ваш TRX на офіційному сайті в США за посиланням: https://www.trxtraining.com/pages/product-registration  

На всіх TRX міститься унікальний серійний номер, а на підробках він зазвичай повторюється. Серійні номери підробок, які зустрічаються найчастіше:

(натисніть на зображення для збільшення)

3. TRX (США) Й ОФІЦІЙНІ ДИСТРИБ’ЮТОРИ ПРОДАЮТЬ НОВІ МОДЕЛІ TRX І ЛИШЕ ЇХ.
Якщо ви бачите на сайті продавця десятки різноманітних TRX різних поколінь, можете бути впевнені, що на такому сайті ви знайдете тільки підробки.

Наразі на території України продаються такі оригінальні моделі TRX:

TRX PRO 4
TRX HOME2
TRX Tactical Gym
TRX Club Pack 4
TRX SWEAT
TRX BURN
TRX MOVE


Придбати в офіційному інтернет-магазині