ПРАВИЛА ПРОДАЖУ

ОПЛАТА І ДОСТАВКА

Оплата

- Готівковий розрахунок

Оплатити замовлення ви можете в нашому офісі за адресою: м. Київ, Оболонська набережна, 7, корп. 4.

- Безготівковій розрахунок

Оплатити замовлення можна за безготівковим розрахунком банківським переказом на рахунок нашого інтернет-магазину через будь-який банк. Обов’язково повідомте про намір оплатити замовлення за безготівковим розрахунком менеджеру під час підтвердження замовлення.

У разі оплати за безготівковим розрахунком комісія стягується згідно з тарифами банку.
- Інтернет-магазин trxtraining.com.ua підключено до інтернет-еквайрингу, тому Товар можна оплатити банківською картою:
VISA
MasterCard
Для оплати (введення реквізитів Вашої карти) Вас буде перенаправлено на сторінку платіжної системи LiqPay (платіжний сервіс ПриватБанку).

З’єднання з платіжним шлюзом і передавання інформації здійснюється у захищеному режимі з використанням протоколу шифрування SSL. Якщо Ваш банк підтримує технологію безпечного проведення інтернет-платежів Verified By Visa або MasterCard, для проведення платежу також може знадобитися введення спеціального пароля. Конфіденційність персональної інформації, яка надається, забезпечується ПриватБанком. Введена інформація не надаватиметься третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

Проведення платежів за банківськими картами здійснюється у суворій відповідності до вимог платіжних систем Visa Int. и MasterCard Europe Sprl.
Доставка

Київ і область
Самовивіз замовлення з офісу компанії. Адреса: м. Київ, Оболонська набережна, 7, корп. 4
Графік роботи: понеділок — п’ятниця з 9:30 до 18:30.

Україна
Доставка по Україні та м. Києву здійснюється компанією «Нова пошта» лише після оплати товару.

Післяплати немає. Доставка товару за рахунок покупця згідно з тарифами транспортної компанії.

Вартість доставки можна дізнатися у наших менеджерів за номером телефону (067) 551-67-40

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
Повернення товару здійснюється як за бажанням Покупця, так і через помилку з боку Продавця.
Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання, а після отримання Товару — протягом 14 днів, не враховуючи день придбання. Повернення Товару належної якості можливе в тому разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови придбання зазначеного Товару. Товар повертається лише в неушкодженому заводському пакуванні.

Повернення товару належної якості
У разі повернення товару належної якості магазин https://trxtraining.com.ua/ повертає його вартість не пізніше ніж через 10 днів з моменту отримання товару та Вашої письмової заяви, однак у межах зазначеного строку магазин має право провести експертизу товару з метою визначити його якість і збереження споживчих властивостей.

Не обмінюються товари належної якості:
- які мають індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може використовувати виключно його покупець.

У разі відмови Покупця від товару належної якості вартість доставки товару від Покупця до продавця не повертається.

Повернення товару належної якості можливе в тому разі, якщо збережено його товарний вигляд (пакування, пломба, ярлики), споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови придбання зазначеного товару (товарний або касовий чек). Для повернення товару також необхідний документ, що посвідчує особу, або його копія (якщо повернення здійснюється з іншого міста або регіону України).

У разі виявленні слідів експлуатації Товару Продавець залишає за собою право відмовити в поверненні на цій підставі.

Повернення товару неналежної якості
Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який є несправним і не може забезпечити виконання своїх функцій.

Отриманий товар має відповідати опису на сайті https://trxtraining.com.ua/  . Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або нефункціональність товару.

Цілісність упаковки Товару перевіряється отримувачем у момент доставки товару. Під час доставки Ви ставите свій підпис у квитанції про доставку.

У зв’язку з особливостями дистанційного способу продажу заміна товару можлива лише шляхом повернення Товару неналежної якості й оформлення нового замовлення на аналогічний Товар.

Ви маєте право відмовитися від виконання договору купівлі-продажу, повернути товар неналежної якості і вимагати повернення сплаченої за Товар грошової суми.

Якщо на момент Вашого звернення щодо обміну Товару аналогічний Товар відсутній у продажу в інтернет-магазині https://trxtraining.com.ua/ , Ви можете відмовитися від Товару і вимагати повернення його вартості.

У разі повернення товару необхідно додати товарний і касовий чек. Також у разі повернення необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу отримувача замовлення, а в разі дистанційного передавання товару, додати до товару копію головного розвороту документа, що посвідчує особу.

Повернення грошових коштів
Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми задовольняються протягом 10 днів з дня пред’явлення відповідної вимоги.

Зарахування грошових коштів на Користувацький рахунок здійснюється зазвичай протягом 5-10 робочих днів.

Як здійснити повернення товару
- Заповнити відповідну Заяву з докладним описом ситуації. У заяві просимо детально вказати, які дефекти містить товар, що повертається.
- Повідомити спосіб повернення грошових коштів і платіжні реквізити:
1. Поштовий переказ: ПІБ, поштова адреса й індекс
2. Банківський переказ: ПІБ, назва банку одержувача, БІК банку одержувача, кореспондентський рахунок, розрахунковий рахунок, особовий рахунок або номер карти. Реквізити мають бути на ім’я замовника.
3. Отримання повернення грошових коштів за адресою: 04210, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 4, офіс 2.
- Надати копію або оригінал касового або товарного чека на придбання зазначеного товару в інтернет-магазині https://trxtraining.com.ua/ .
- Повідомити паспортні дані або надати копію документа, що посвідчує особу.
- Надіслати товар власним коштом на адресу: 04210, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 4, офіс 2.